konto koszyk 0

Szkolenie okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami

Szkolenie okresowe BHP dla osób kierujących pracownikami
Cena:
95,00 zł
Liczba kursantów:
liczba uczestników - +

Okresowe szkolenie BHP jest skierowane do Pracodawców i osób kierujących pracownikami. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 27 lipca 2004 w sprawie szkoleń BHP szkolenie powinno się obywać nie rzadziej niż raz na 5 lat.

Jaki jest cel szkolenia?

Szkolenie jest przeznaczone dla Pracodawców, osób kierujących pracownikami – zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych w instytucjach, urzędach, przedsiębiorstwach, spółkach i innych zakładach pracy. Nasze szkolenie jest odpowiednie dla wszystkich osób którym podlegają w ramach obowiązków służbowych jakiekolwiek osoby.

Czy ten kurs jest dla mnie?

Ten kurs jest dla Ciebie, jeżeli: 

jesteś Pracodawcą lub zajmujesz stanowisko kierownicze 
zbliża się 6 miesięcy od daty Twojego zatrudnienia
zbliża się 5 lat od daty Twojego poprzedniego szkolenia BHP
chcesz zaktualizować swoją wiedzę i umiejętności z zakresu BHP

 

Tym samym zapraszamy:

Czego się dowiesz?

Podczas szkolenia okresowego bhp dla Pracodawców i osób kierujących pracownikami zostaną omówione
takie zagadnienia: 

Co zawiera ten kurs?

Co zyskujesz?

Wygodna szkolenie w formie samokształcenia kierowanego, dzięki platformie e-learningowej zapewnia Państwu pełen komfort i możliwość skorzystania w najdogodniejszym dla Państwa czasie i miejscu. Program szkolenia został podzielony na poszczególne tematy, zawsze można w dowolnej kolejności zapoznawać się z udostępnionymi treściami.

 

Do realizacji zakupionego szkolenia możesz użyć komputera, smartfona, tableta czy innego wygodnego dla Ciebie urządzenia.

 

Masz wątpliwości jaki kurs wybrać - skontaktuj się z nami a uzyskasz darmową poradę.

 

Ukończenie naszego szkolenia BHP, jednocześnie uprawnia do prowadzenia instruktaży stanowiskowych dla nowozatrudnianych pracowników.

Po zakończeniu kursu otrzymujesz certyfikat honorowany przez Organy Kontroli - ważny przez 5 lat.

Pierwsze szkolenie okresowe BHP Pracodawcy i osoby kierujące pracownikami winny odbyć w ciągu 6 miesięcy od momentu zatrudnienia zaś kolejne co 5 lat.

 

Podstawa Prawna: Szkolenie, które Państwu proponujemy spełnia wszystkie wymogi Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2004 r. Nr 180, poz. 1860, z późn. zm.)

Liczba kursantów:
liczba uczestników - +
Niniejsza strona korzysta z plików cookies. Dowiedz się więcej.